צור קשר עם עורך דין תעבורה במיידי לייעוץ ראשוני

See other templatesSee other templates

תאונות דרכים – הדרך לפיצוי המקסימאלי


*** במקרים של תאונות דרכים כדאי להתייעץ במיידי עם עו"ד תעבורה , התקשר עכשיו לייעוץ ראשוני חינם 03-7562984 ובמקרים דחופים 054-2346500 אל תחכה שיהיה מאוחר מדי !

זהו אחד הרגעים המלחיצים ביותר עבור כל נהג באשר הוא – תאונת דרכים. ברגע אחד, כל עולמכם עשוי להשתנות. פיסית ונפשית. בהחלט לא קל. ברגעים האלו במיוחד, חשוב שיהיה שם מישהו עבורכם. לתמיכה נפשית – חברים, משפחה. ולא פחות חשוב, לתמיכה מקצועית – עורך דין תעבורה. כי תאונות דרכים עלולות להסתיים בטראומה שתחלוף עם הזמן, אך ללא ניהול נכון של הדברים, גם בנזק כלכלי עצום.

 

מה כדאי לעשות במקרה של תאונת דרכים?

 

עברתם תאונת דרכים? אז קודם כל, קחו נשימה ארוכה והירגעו, שכן תאונות דרכים מתרחשות כל יום ועם ייעוץ משפטי נכון, אתם עשויים לצאת בנזק מינימאלי. בכל מקרה של תאונת דרכים ה"אימא" שלכם היא חברת הביטוח וה"אבא" הוא עורך הדין. חשוב להבדיל בין תאונות דרכים עם נזק לרכוש בלבד, תאונות עם פגיעה פיזית באדם, ושלא נדע – תאונות דרכים עם הרוגים. במקרים 2 ו-3 אתם חייבים עורך דין. במקרה הראשון, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מול חברות הביטוח. זה עשוי להיות שווה לכם הרבה כסף. ובכל מקרה, במעמד של תאונת דרכים חשוב לא להצהיר בעל פה או בכתב בדבר האשמה, גם אם האשמה נראית לכם כמובנת מאליה. אינכם יכולים להיות בטוחים בכך (למשל, לא בכל מקרה נהג הרכב הפוגע מאחור אשם), ואם אכן אתם אשמים, יהיה מספיק זמן להצהיר ולהודות בכך.

 

תאונת דרכים - כיצד עוזר עורך דין תעבורה בתהליך?

 

הצורך בעורך דין במקרה של תאונת דרכים נובע בשל ההתמודדות עם גורמים מקצועיים, מנוסים וגדולים מכם, ובראשם חברות הביטוח, קופות החולים, איגוד המוסכים ועוד. פגישות יעוץ עם עורך דין המתמחה במקרי תעבורה אינן כרוכות לרוב בתשלום, ועשויות להעניק לכם מידע חיוני שיסייע לכם (גם אם תבחרו לא לקחת את שירותיו).

 

בחרתם עורך דין? נפלא. בהתאם לנסיבות התאונה, לתוצאותיה ולרצונותיכם, בוחר עורך הדין באחת משתי דרכים. הקצרה – משא ומתן מול גורמי הביטוח להשגת פיצוי מקסימאלי, או הארוכה – תביעת חברת הביטוח בבית משפט. כמובן שטיפול בתיק תאונת דרכים דורש אלמנטים נוספים, כמו בדיקות רפואיות, עדויות שטח, ניירת ובירוקרטיה ועוד. שכר הטרחה של עורך דין במקרה שכזה נע בין 8 ל-13 אחוזים מהפיצויים אותם תקבלו. נתח קטן יחסית לעבודה החשובה הנעשית. בהצלחה!

Go to top